Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verplaatsing Datum 3e Zomeravond wedstrijd (Blinde Koppel)

terug naar overzicht

Zondag, 23 augustus 2020

Beste Leden, In verband met de Botulisme en blauwalg die aanwezig is in het vijver Zuiderpark, is ons door de gemeente en Waterschap dringend geadviseerd niet hierin te vissen totdat de bacteriƫn zijn afgenomen tot een veilig niveau. Wij hadden de 3e Zomeravond wedstrijd (Blinde Koppel) hier gepland staan op 25-08 aangezien wij deze niet willen verplaatsen naar ander vijver in verband met vangsten en goede indeling gaan wij de wedstrijd van datum verplaatsen naar 08-09 dit geeft het water de tijd te herstellen en hopelijk kunnen wij dan 8 September hier weer een leuke wedstrijd hebben. Naar wat ik had begrepen waren de inschrijvingen bijna compleet, mocht jij je hebben opgegeven en je kunt de 8e-09 niet laat dit even weten bij Jan van Engeland De vierde Zomeravond zal dan op 15-09 gehouden worden Zuiderpark houd de site van TOG in de gaten