Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

IVM Corona Wedstrijden Afgelast

terug naar overzicht

Donderdag, 19 maart 2020

Naar aanleiding van het advies van Sportvisserij Nederland om alle wedstrijden en andere sportvisevenementen af te gelasten tot en met 15 april in verband met het indammen van het coronavirus, doen wij als Sportvisserij Oost-Nederland dezelfde oproep aan u. Om dit kracht bij te zetten, zijn de door Sportvisserij Oost-Nederland uitgegeven wedstrijdtoestemmingen per direct ingetrokken tot en met 15 april. We willen je dan ook met klem verzoeken geen wedstrijden meer te organiseren tot en met 15 april 2020. Ook nieuwe aanvragen zullen niet goedgekeurd worden tot en met 15 april. Alle wedstrijdleiders zijn van de intrekking van de wedstrijdtoestemming per mail op de hoogte gebracht van deze maatregel. Deze maatregel, het intrekken van uitgegeven wedstrijdtoestemmingen, kan verlengd worden als dat noodzakelijk is. Houd daarom onze website en of facebook in de gaten voor verdere ontwikkelingen met betrekking tot het coronavirus.