Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Heb jij al goede voornemens voor 2018?

terug naar overzicht

Vrijdag, 29 december 2017

Wat denk je van jongeren leren vissen in 2018!

Heb jij al goede voornemens? Wat denk je van jongeren leren vissen in 2018!.
Uit een uitgebreid onderzoek naar de populariteit van sportvissen onder jongeren is naar voren gekomen dat de jeugd nog steeds graag wil vissen, maar daarbij wel wat hulp van meer ervaren vissers kan gebruiken. Daarom zijn we op zoek naar jou!.
De jeugd wil graag vissen, maar ook zeker vangen. Als jongeren direct aan de waterkant de juiste hulp krijgen, leren ze pas echt lekker vissen én vangen. Wat is er nou mooier dan wanneer er bijvoorbeeld in de maanden mei en juni wekelijks op een vaste tijd en op een vaste plek aan het water mensen van de vereniging aanwezig zijn om beginnende sportvissers te helpen?.
Viscoach
Lijkt het jou leuk om kinderen en jongeren te leren vissen? Meld je dan aan voor de praktijkgerichte cursus viscoach van Sportvisserij Nederland op woensdag 7 of donderdag 15 maart 2018. De Cursus Viscoach wordt op één avond gehouden, bevat een huiswerkprogramma met een verplicht Examen.
Bij voldoende animo wordt de cursus centraal in het werkgebied van Sportvisserij Oost-Nederland georganiseerd.
Vismeester.
Mocht je na de cursus Viscoach nog een stapje verder willen, dan kun je op dinsdag 17 of dinsdag 24 april direct de cursus Vismeester volgen. Ook deze cursus wordt op één avond gehouden, bevat een huiswerkprogramma en een voor te bereiden oefenles.
Na een praktijkstage ben je gecertificeerd vismeester en kun je zelfstandig vislessen op de basisschool verzorgen. Uiteraard krijg je daarbij hulp van (lokale) viscoaches tijdens de praktijkles.
Ook deze cursus kan bij voldoende animo in de regio Oost-Nederland georganiseerd worden.
Opgeven.
Omdat de data nog niet definitief zijn, kun je je via e-mail (cursussen@sportvisserijnederland.nl) opgeven.
Geef daarbij je naam, adres en geboortedatum door en van welke hengelsportvereniging je lid bent. Geef duidelijk aan welke cursussen je wil volgen en je 1e en 2e voorkeursdata. De locatie volgt nog.