Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Belangrijk Nieuws TOG Jeugd

terug naar overzicht

Woensdag, 14 oktober 2020

Nieuws van het T.O.G. jeugdfront. Breaking news!!! In verband met de toename van het aantal coronabesmettingen hebben wij helaas moeten besluiten de jaarlijkse feestavond voor de jeugd en hun aanhang, die gepland stond op 31 oktober 2020 dit jaar niet door te laten gaan. Uiteraard betreuren wij dit besluit maar rekenen op uw aller begrip en hopelijk kunnen we volgend jaar deze activiteit weer op de agenda plaatsen. Voor onze jeugdwedstrijdvissers zal een alternatief worden gezocht, hier zullen ook onze kampioenen worden gehuldigd ,wij zullen de kinderen die dit aangaan zo spoedig mogelijk berichten. De jeugdcommissie van T.O.G.