Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Update 05-12 Concept planning wedstrijden seizoen 2020

terug naar overzicht

Donderdag, 5 december 2019


Beste wedstrijd en recreatie vissers, er zaten wat onenigheden in het vorige bestand deze heb ik aangepast en in overleg met de wedstrijdleiding Senioren ook de eerste twee wedstrijd wateren aangepast , wedstrijd van 12-04 1e paasdag Apeldoorn/Wilp aangepast naar 19-04, Vrijehengel, de twee ketel meer vervangen voor twee wateren die dichterbij zijn en toegankelijker op aanvraag deelnemers 

Mocht er op of aanmerkingen zijn stuur dan een mail met jou opmerking naar mailto:wedstrijden@tog-apeldoorn.nl
ik zal mijn best doen deze tijdig te beantwoorden