Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Parkeren IJssel Veesen

terug naar overzicht

Zondag, 6 oktober 2019

Onderstaand bericht ontvingen wij via de mail. Willen jullie de wedstrijdleiding vragen om zoveel mogelijk rekening te houden met onderstaand ongemak wat de buurtbewoners ervaren op onderstaand omschreven locatie. Ik weet niet precies waar dit uiteindelijk toe kan gaan leiden, maar om een parkeerverbod langs dat traject zitten wij en jullie niet te wachten.

Goedendag

Ik wil u vragen om meer controle te houden op het parkeren van de auto.s langs de IJsseldijk in Veessen die daar geparkeerd worden door vissers..

Vooral bij de afrit naar de Smeestraat .daar staan vaak auto.s zodat wij niet de draai kunnen maken om van en of de IJsseldijk te kunnen..

Ook bij ons groepje huizen..

IJsseldijk 75 77 79 81 83... boven aan de d ij k bij de brievenbussen... beide kanten van de dijk is een afweg.. en wij kunnen als bewoners niet de draai maken om op of af van de dijk te kunnen rijden...

Ook gebeurd er vaak dat als er een wedstrijd is ( vaak in t weekend) geen rekening met de bewoners word gehouden.. luid met deuren dicht gooien..praten .lachen enz.. fijn dat die mensen kunnen vissen aan t water..maar voor mij fijn om er niet s.morgens vroeg wakker van te worden.. ik hoop dat er iekening mee wordt gehouden..alvast bedankt hiervoor..

Bestuur TOG
SVON